Over ons

Strong together!

Met gedrevenheid, professionaliteit, snelheid en oplossingsgerichtheid geeft Prime Advice installatietechnisch advies. We begeleiden u met ruime ervaring en expertise door het gehele proces op het gebied van: installatieadvies, beheer en onderhoud, veiligheid en gezondheid en duurzaamheid. Onze opdrachtgevers vindt u bij ministeries, provincies, gemeenten, bedrijven, projectontwikkelaars, vastgoedbeheerders, architecten, woningbouwcorporaties, universiteiten, academische ziekenhuizen, zorginstellingen, etc. in Nederland en België.

Bereik uw doelen zonder stress, want uw doelstellingen geven wij topprioriteit. Wilt u vrijblijvend met onze systematiek kennismaken? Neem dan contact op met een van onze satelliet kantoren op strategische plaatsen in Nederland.

Theo Brouwer: “Uit eerlijke adviezen komen de beste resultaten voor de klant, dat kenmerkt onze aanpak bij Prime Advice. Contact met opdrachtgevers is voor ons heel waardevol. Wij leren mensen graag kennen en helpen ze met oplossingen voor hun vraagstukken. Dat doen we door out of the box te denken en snel te handelen, proactief, doortastend en gedreven. Met wederzijds respect kunnen we het beste halen uit het project, liefst met een flinke dosis humor.” 

‘Onze expertise ligt op het gebied van advies en inspectie van installaties in alle facetten en disciplines’

“Een bijzonder specialisme is legionellapreventie en legionellabeheer. Op dat vlak krijgen opdrachtgevers uit zowel care- als cure-organisaties zekerheid. Met handige apps en softwaretools maken wij processen en projecten uitstekend beheersbaar. Klanten noemen ons diplomatiek en pragmatisch. Bent u op zoek naar oplossingsgericht advies en een partner die eerlijk en oprecht meedenkt? Dan bent u bij Prime Advice aan het juiste adres. Bel of e-mail ons om samen te sparren over uw specifieke project.”

Ons team

Michael Bakx
Inspecteur/Tekenaar
m.bakx@primeadvice.nl

Theo Brouwer
Senior Adviseur / Partner
t.brouwer@primeadvice.nl

Dik Bruggink
Specialist Klimaat & Regelinstallatie
d.bruggink@primeadvice.nl

Chris van Essen
Adviseur/Projectleider

c.vanessen@primeadvice.nl

Corine van Gisbergen
Sales Development

c.vangisbergen@primeadvice.nl

Harm Hendriks
Adviseur/Manager Beheer & Onderhoud
h.hendriks@primeadvice.nl

Ruud van den Kieboom
BIM modelleur/Technicus

r.vandenkieboom@primeadvice.nl

Peter Kruithof
Legionella Adviseur

p.kruithof@primeadvice.nl

Edwin Lentjes
Specialist Klimaatinstallatie & Klachtenonderzoek
e.lentjes@primeadvice.nl

Owen Lentjes
Tekenaar
o.lentjes@primeadvice.nl

Magalie Martina
Projectondersteuner
m.magalie@primeadvice.nl

Rick Nowee
Inspecteur
r.nowee@primeadvice.nl

Hans Oors
Logistiek Manager
h.oors@primeadvice.nl

Hans de Rot
Senior Adviseur Elektrotechniek
j.derot@primeadvice.nl

Izzy Smits
Tekenaar
i.smits@primeadvice.nl


Tomasz Szakowski
Inspecteur
t.szakowski@primeadvice.nl

Juan Taberner van der Kleij
Manager Veiligheid & Gezondheid
j.t.vanderkleij@primeadvice.nl

Leon Theelen
BIM modelleur/Technicus
l.theelen@primeadvice.nl

Jeroen Vennik
Senior Technicus
j.vennik@primeadvice.nl

Kees Zijlmans
Senior Adviseur / Partner
c.zijlmans@primeadvice.nl